Is Vettel verdwaald? Werd in Italië helemaal zoek gereden!
Sjevemet(@sjevemet)
Famed Member
16/09/2019 18:48
In het geruchtencircuit heb ik vernomen dat er belangstelling is voor onze nummer 9 Ugbo. Er worden bedragen van rond de 2 miljoen genoemd. Euro’s voor de duidelijkheid! Als hij dus zo door blijft gaan moeten we ons hart vasthouden in januari.
Maar goed dat we mijn adoptieheld nog niet bij het grof vuil gezet hebben dan: Simakala.
En we hebben ook nog Prtajin.
En als echt niemand overblijft zetten we Livio in de spits.
Waar komt de belangstelling vandaan, Engeland? Of Duitsland?
Hoewel ik zeer zeker een voorstander ben van eigen jongens laten spelen is Ugbo toch wel vele malen beter dan Mart Remans. Er staan trouwens genoeg eigen jongens op het veld. De mix zoals die er nu uitziet is prima.
Je kunt ook Pratjin laten spelen, is ook eigen kapitaal.
16/09/2019 18:09
@Beest, Branko bevestigt even wat ik je al een tijdje probeer te vertellen. Ook al staat er geen bankgarantie in het contract. Voor het begrotingstekort is de nieuwe eigenaar verantwoordelijk. Dat heb je zelf ook altijd van Schrouff gezegd. Wil je, en volgens mij wil GdlV dat wel, serieus genomen… Read more »
Antwoord aan
16/09/2019 18:39
je hebt het dus over die prikker bij de buren neem ik aan, is het dan aan je aandacht ontschoten dat ik gezegd heb dat het geen feit was wat ik zei maar een mogelijkheid?
Antwoord aan
16/09/2019 18:49
In ieder geval, is het ook geen mogelijkheid.
Antwoord aan
16/09/2019 18:53
daar komen we deze maand achter.
beckenbauer(@beckenbauer)
Famed Member
Antwoord aan
16/09/2019 18:43
Altijd de kleine lettertjes lezen bij beast, alom bekend.
Inmiddels is B. met 5 of 6 anderen in discussie die t bij de buuf de vot uithangt
Antwoord aan
16/09/2019 19:33
Die Taco is gewoon klaar in Kerklaar. Hopelijk is het volgende plan wel een succes.
beckenbauer(@beckenbauer)
Famed Member
Antwoord aan
16/09/2019 19:52
Klinkt goed als titel voor de volgende Suske en Wiske uitgave
Antwoord aan
16/09/2019 19:58
Die bankgarantie eis schijnt er wel gewoon te zijn. Dus weer een hoop gezwets over die bankgarantie . Taco is einde oefening.
Antwoord aan
16/09/2019 20:00
Kijk dat wist ik dus niet. Dus ik ging mee met de stroom geruchten… (volgens mij kwam Thimister daar ook mee). Het maakt GdlV niet betrouwbaarder.
Antwoord aan
16/09/2019 20:30
branko is normaal gesproken heel goed op de hoogte, dus van mijn kant nu ook, mocht hij geen garantie kunnen overleggen, wegwezen. maar met zijn beleid ben ik het dan nog altijd eens.
beckenbauer(@beckenbauer)
Famed Member
Antwoord aan
16/09/2019 20:34
Op zijn beleid is minder aan te merken dan op dat van zijn voorgangerS. Nu alleen nog dat ene kleine detail: de muntjes
normaal doe ik dat niet, maar je vergeet een letter, de ” s ” achter voorganger. ziet zo slordig uit zo.
beckenbauer(@beckenbauer)
Famed Member
Antwoord aan
16/09/2019 20:43
Aangepast
Gracias
Nada
beckenbauer(@beckenbauer)
Famed Member
Antwoord aan
16/09/2019 20:08
Heeft GdlV wel een bankgarantie afgegeven?
Dan heeft hij toch voldaan aan de belangrijkste gestelde voorwaarde?
Antwoord aan
16/09/2019 20:23
Eis bankgarantie staat schijnbaar wel in contract. En zolang Taco bob die niet geeft blijft hij in gebreken en sluit het net zich rond deze clown.
beckenbauer(@beckenbauer)
Famed Member
Antwoord aan
16/09/2019 20:32
Ahh, dus er waren geruchten dat Schrouff verzuimd had om een bankgarantie in t overname contract te laten opnemen maar dat blijkt niet zo te zijn (gelukkig!!!).
En onze Mexicaanse vriend kan geen bankgarantie overleggen.
Sorry maar de vele Schultebraukes eisen af en toe hun tol
beckenbauer(@beckenbauer)
Famed Member
16/09/2019 15:44
Weer een nieuwe uitdrukking gehoord die ik nog niet kende:
Het is en blijft vermakelijk om die andere zwart/gele eredivisieclub uit Limburg te blijven volgen V.V.Venlo,staan met hun lage budget toch maar weer mooi op de 9e plaats met 9 pt. uit 6 gesp. Vandaag een artikel in De Volkskrant hoe ze de Engelse cultheld Lee Cattermole hebben weten te… Read more »
Chapeau idd voor Valckx en VVV.
Halen ieder seizoen opnieuw leuke spelers en hobbelen zorgeloos mee in de eredivisie.
Ondanks die flapdrol van Maaskant als trainer.
Ondanks het stellige voornemen om niet meer actief te zijn bij de Nachbarn, jeuken af en toe toch wel de prikvingertjes kan ik mededelen. Een ezel weet nu te verkondigen dat een bericht dat in de kranten staat en dat goed uitkomt in zijn kraam, nu blind gelooft wordt. Ik… Read more »
krijg je weer geen aandacht samen met je holmaatje viro? en nee frikandel, ik geloof nieuwenhuis, die kranten boeien mij niks. lig je nog in de bosjes voor het golfhotel?
Antwoord aan
16/09/2019 12:34
Kom je weer stoer doen ? En straks weer janken als je beledigd wordt. Hahahaha halve badmuts wat je bent.
Antwoord aan
16/09/2019 12:36
ik lig niet te huilen na 2 weken, jij anders wel. hoe vaak heb je al voor een ban van mij gevraagd bij de buren? triest figuur.
Moet eerlijk toegeven dat ik wel met je kan lachen. Niet altijd de ballen uit mijn broek, maar betrap me er af en toe toch wel op dat glimlachje verschijnt op me bakkes als ik je berichten lees. Aandacht vragen zegt ene die in z’n eentje een heel forum op… Read more »
een heel forum op zwart? dan zou ik je eigen rol eens bekijken hier zou ik zeggen. want ook dat heb je weer van horen van. zoals jouw hele leven van horen van in elkaar hangt. eruitgegooid bij het golfhotel, hoe kom je erop. haal maar eens alle geruchten weg… Read more »
beckenbauer(@beckenbauer)
Famed Member
Antwoord aan
16/09/2019 14:29
Dus van horen zeggen is nooit de waarheid ? Dan spreek jij nooit de waarheid amigo want jij hebt werkelijk alles van horen zeggen. En het allerergste van alles: je hebt het PLs nog nooit van binnen gezien muv je Fox of stream beelden. Je bent een meester, nee een… Read more »
is denk ik toch een klein verschil of ik iets mondeling van iemand hoor of zoals jij die iets voor waarheid aanneemt door een bericht op facebook. trouwens, jij weet nog niet eens wat een discussie betekend. ook dat steeds weer komen met ” alle forums “, ik reageer op… Read more »
beckenbauer(@beckenbauer)
Famed Member
Antwoord aan
16/09/2019 14:44
Ben je Ali niet. Uit wiens grote mond kwamen deze legendarische woorden bovenstebestebeastje? En Schimanski ben ik ook evenmin, alhoewel die me meer aanspreekt. Is ook net als Becky geen eenheidsworst Je haalt in je ijver een aantal mensen door de warrie. Die andere allesweter haalt al zijn “nieuws” van… Read more »
ik ben nog aan het wachten op allemaal die forums waar jij het over had? maar dan kan ik nog wel ff wachten, niet? het waren jouw eigen woorden dat je dat gerucht van het golfhotel op facebook gehoord had? maar het is makkelijk roepen als je achter een computertje… Read more »
beckenbauer(@beckenbauer)
Famed Member
Antwoord aan
16/09/2019 14:59
Had mijn computertje niet bij me in Maastricht toen Roda tegen MVV speelde. En ook niet in en tegen Eindhoven beastje. Kom vrijdag gezellig naar de Gele Kaart, doen we gezellie een drankje. Becky neemt een biertje en voor jou een lekkere koele ice-tea dan maar? Dan ervaar je de… Read more »
Wijzijnroda,Rodajckantine,voetbalprimeur en facebook onder 6 andere namen maar makkelijk te herkennen aan de schrijfstijl van een peuter. En dan nog op L1….sorry die zijn er mee gestopt met reactie,s omdat iemand zich daar niet gedroeg. En dat heeft de persoon zelf toegegeven. Al zal die dat nu weer ontkennen.
Het is weer maandag en dus tijd voor een nieuwe Lei van Kaalhei, te vinden op ons forum. Veel leesplezier.
16/09/2019 00:34
Laten we hopen dat deze hocus pocus, uiterlijk voor 01-10-2019 een einde krijgt. De KNVB zal zeker geen “uitsluiting” Go/ No Go gaan geven m.b.t. het aandelencircus . Zij wachten eerder tot het moment, dat het kalf (zichzelf) mogelijk verdronken ( heeft) is/ heeft. KNVB redenatie; RJC is feitelijk “to… Read more »
15/09/2019 23:37
Mijn voorstel; een Cortège lopen via Murcia naar Santiago de Compostella. Daar aangekomen komt een non met een attaché koffertje met als inhoud 10 miljoen cash en een bankgarantie van 6 miljoen euro’s. Je hebt in het casino ook de mogelijkheid op 1 kans rood of zwart…
beckenbauer(@beckenbauer)
Famed Member
Antwoord aan
15/09/2019 23:46
Of het geld inzetten op verlies van Fortuna en dat invullen op het toto-formulier
Winkbuul.(@winkbuul)
Trusted Member
15/09/2019 22:58
Geef de beste man nog één kans zegt Frits over onze Mexicaan.
Hoe naïef kun je zijn.
winkbuul, je hoorde toch ook dat vega geen geld KAN overmaken ivm met die rabobank hé? dus is het allemaal niet een beetje hypocriet wat hier gebeurt?
Sjevemet(@sjevemet)
Famed Member
15/09/2019 22:43
Zo lekker weekend weer voor de geel zwarte Limburgers. Venlo 3 punten uitgelopen op geel groen uit Sittard, en RodaJC toch een knap verdiend gelijkspel tegen de nummer twee van de competitie en daarmee toch weer een punt ingelopen op dat clubje uit Maastricht. Komende twee thuiswedstrijden zien te winnen,… Read more »
Je ? alsof je een klein bieteke in dewarrie bent.
Ga je vooraf eten bij Broodje Pani ofwah?
Die zijn toch al om 16u gesloten?
Of ga je langs bij de MacDrek?
beckenbauer(@beckenbauer)
Famed Member
15/09/2019 21:47
Stress begint langzaam erin te sluipen bij de vrienden in Schittard.
Gaan ze overal over janken:
Als het zo doorgaat, naai ik er binnenkort een paar weken tussenuit samen met el Patron de Residencia Becky. Het geld begint binnen te stromen. Nee, niet via de bitcoins maar gewoon ouderwets via de toto. Een Quadro Win-Win situation. Inzetten dat de muisjes uit Schittard verliezen en vervolgens muntjes… Read more »
mod(@mod1)
Active Member
15/09/2019 14:28
Geachte Poulewinnaars van deze week, Via de computer heeft de loting plaatsgevonden en de dagwinnaar is geworden: Marf_RJC Van harte gefeliciteerd met je gewonnen macaronischotel van Broodje Pani, vriend van de RodaJC Kantine. Marf_RJC, je ontvangt een mail hoe je de prijs kunt verzilveren. Voor alle andere prijswinnaars die misgeloot… Read more »
Na de hectiek in Maastricht van 2 weken geleden was het erg prettig verblijven in het Jan Louwers Stadion van Eindhoven een grote pluim voor VV Eindhoven qua stadion en de gemoedelijkheid zoals alles verzorgd en gebracht wordt. In de wedstrijd zelf stond Roda al snel op achterstand door slordig… Read more »
Mag Becky even reageren? Geen idee, maar ik doe het toch. Dat is nl het mooie van het prikbord van de Kantine. Iedereen, ook prikbord-hooligans mogen hun mening geven. Mits het uiteraard op een respectvolle en nette manier gebeurt. Er zijn een aantal gasten die denken (nog steeds) abusievelijk dat… Read more »
Dus Becky mijn optimisme deel je niet wat betreft Roda dat ze nu gaan klimmen op de ranglijst,het is een prognose gebaseerd op jarenlange voetbalervaring en vertrouwen in met name trainer De Jong,ik weet dat is wel eens anders geweest in Molenaar (zum kotsen) had vanaf de eerste dag totaal… Read more »
JP de Jong is idd een topper. Afgelopen vrijdag nog kort met hem gesproken. Neemt voor iedereen de tijd en laat zich steeds horen langs de lijn als het in zijn ogen niet goed (genoeg) gaat. Een verademing als je terugdenkt aan het Molenaar aka ijskonijn tijdperk. Die vent heeft… Read more »
Komen jullie dan ook weer gezellig happy hour doen in de gelekaart? 🙂 ik heb er ook vertrouwen in dat we langzaam aan gaan klimmen op de ranglijst. Komende twee wedstrijden winnen en het ziet er een stuk rooskleuriger uit.
Bedankt voor de uitnodiging Sjevemet, als rechtgeaarde fans zijn wij natuurlijk aanwezig voor de wedstrijd
tegen Jong Utrecht in de Gele Kaart,voor alvast de nodige glazen met gerstenat weg te tikken op de
3 punten !
Ik kwam nog een leuke video tegen.
De top 10 mooiste goals van roda seizoen 2012/13
https://youtu.be/9vqBdTc9zmk
Doet pijn in de pansj om te zien en als je bedenkt dat we nu 15e staan in de KKD
Ja het waren inderdaad volle tribunes uit en thuis,en gedreven inzet en mooie doelpunten.
Mooi was die tijd…
Goedemorgen! Kerkrade word ook weer lekker op de kaart gezet.
https://m.youtube.com/watch?v=WfJMsdH_wtQ&feature=youtu.be
Rijd je op je gemakkie op de snelweg, komt deze voorbij knallen:
https://m.limburger.nl/cnt/dmf20190916_00123109/formule-2-auto-rijdt-tussen-het-gewone-verkeer-op-de-snelweg
Is Vettel verdwaald? Werd in Italië helemaal zoek gereden!
In het geruchtencircuit heb ik vernomen dat er belangstelling is voor onze nummer 9 Ugbo. Er worden bedragen van rond de 2 miljoen genoemd. Euro’s voor de duidelijkheid! Als hij dus zo door blijft gaan moeten we ons hart vasthouden in januari.
Maar goed dat we mijn adoptieheld nog niet bij het grof vuil gezet hebben dan: Simakala.
En we hebben ook nog Prtajin.
En als echt niemand overblijft zetten we Livio in de spits.
Waar komt de belangstelling vandaan, Engeland? Of Duitsland?
Eigen spelers zitten op de bank, huurspelers spelen. Goed, de beste moet spelen, maar toch is dit kapitaal vernietiging.
Hoewel ik zeer zeker een voorstander ben van eigen jongens laten spelen is Ugbo toch wel vele malen beter dan Mart Remans. Er staan trouwens genoeg eigen jongens op het veld. De mix zoals die er nu uitziet is prima.
Je kunt ook Pratjin laten spelen, is ook eigen kapitaal.
@Beest, Branko bevestigt even wat ik je al een tijdje probeer te vertellen. Ook al staat er geen bankgarantie in het contract. Voor het begrotingstekort is de nieuwe eigenaar verantwoordelijk. Dat heb je zelf ook altijd van Schrouff gezegd. Wil je, en volgens mij wil GdlV dat wel, serieus genomen… Read more »
je hebt het dus over die prikker bij de buren neem ik aan, is het dan aan je aandacht ontschoten dat ik gezegd heb dat het geen feit was wat ik zei maar een mogelijkheid?
In ieder geval, is het ook geen mogelijkheid.
daar komen we deze maand achter.
Altijd de kleine lettertjes lezen bij beast, alom bekend.
Inmiddels is B. met 5 of 6 anderen in discussie die t bij de buuf de vot uithangt
Die Taco is gewoon klaar in Kerklaar. Hopelijk is het volgende plan wel een succes.
Klinkt goed als titel voor de volgende Suske en Wiske uitgave
Die bankgarantie eis schijnt er wel gewoon te zijn. Dus weer een hoop gezwets over die bankgarantie . Taco is einde oefening.
Kijk dat wist ik dus niet. Dus ik ging mee met de stroom geruchten… (volgens mij kwam Thimister daar ook mee). Het maakt GdlV niet betrouwbaarder.
branko is normaal gesproken heel goed op de hoogte, dus van mijn kant nu ook, mocht hij geen garantie kunnen overleggen, wegwezen. maar met zijn beleid ben ik het dan nog altijd eens.
Op zijn beleid is minder aan te merken dan op dat van zijn voorgangerS. Nu alleen nog dat ene kleine detail: de muntjes
normaal doe ik dat niet, maar je vergeet een letter, de ” s ” achter voorganger. ziet zo slordig uit zo.
Aangepast
Gracias
Nada
Heeft GdlV wel een bankgarantie afgegeven?
Dan heeft hij toch voldaan aan de belangrijkste gestelde voorwaarde?
Eis bankgarantie staat schijnbaar wel in contract. En zolang Taco bob die niet geeft blijft hij in gebreken en sluit het net zich rond deze clown.
Ahh, dus er waren geruchten dat Schrouff verzuimd had om een bankgarantie in t overname contract te laten opnemen maar dat blijkt niet zo te zijn (gelukkig!!!).
En onze Mexicaanse vriend kan geen bankgarantie overleggen.
Sorry maar de vele Schultebraukes eisen af en toe hun tol
Weer een nieuwe uitdrukking gehoord die ik nog niet kende:
“zo koppig zijn als een Mexicaanse ezel”
En dit keer niet gelezen op facemams.
Roda lijkt wel een Mexicaanse ezel!
En weet je wie de ellende allemaal schuld is?
https://youtu.be/01htwHo4yGs
En zo is t maar krek
Het is en blijft vermakelijk om die andere zwart/gele eredivisieclub uit Limburg te blijven volgen V.V.Venlo,staan met hun lage budget toch maar weer mooi op de 9e plaats met 9 pt. uit 6 gesp. Vandaag een artikel in De Volkskrant hoe ze de Engelse cultheld Lee Cattermole hebben weten te… Read more »
Chapeau idd voor Valckx en VVV.
Halen ieder seizoen opnieuw leuke spelers en hobbelen zorgeloos mee in de eredivisie.
Ondanks die flapdrol van Maaskant als trainer.
https://youtu.be/BUSHMoR2ptk
Kenmerkend voor V.V.Venlo is de rust die er heerst, zodat Maaskant ook boven zichzelf uitstijgt momenteel,
of dat blijvend is de tijd zal het leren !
Gaap gaap gaap lekker boeiend wat jij van VVV vindt
Wel een heel opvallend én tenenkrommend racistisch bericht uit Italië tav Lukaku
https://www.voetbalprimeur.be/nieuws/895486/italiaanse-analist-om-lukaku-te-stoppen-moet-je-10-bananen-naar-hem-gooien-.html
Ondanks het stellige voornemen om niet meer actief te zijn bij de Nachbarn, jeuken af en toe toch wel de prikvingertjes kan ik mededelen. Een ezel weet nu te verkondigen dat een bericht dat in de kranten staat en dat goed uitkomt in zijn kraam, nu blind gelooft wordt. Ik… Read more »
Ik lees niet eens daar. Eigenlijk triest want uiteindelijk zijn we toch allemaal voor dezelfde club. Mis toch wel wat saamhorigheid bij onze club.
Gewoon negeren dat ding. Die wil alleen maar provoceren en niks anders.
krijg je weer geen aandacht samen met je holmaatje viro? en nee frikandel, ik geloof nieuwenhuis, die kranten boeien mij niks. lig je nog in de bosjes voor het golfhotel?
Kom je weer stoer doen ? En straks weer janken als je beledigd wordt. Hahahaha halve badmuts wat je bent.
ik lig niet te huilen na 2 weken, jij anders wel. hoe vaak heb je al voor een ban van mij gevraagd bij de buren? triest figuur.
Moet eerlijk toegeven dat ik wel met je kan lachen. Niet altijd de ballen uit mijn broek, maar betrap me er af en toe toch wel op dat glimlachje verschijnt op me bakkes als ik je berichten lees. Aandacht vragen zegt ene die in z’n eentje een heel forum op… Read more »
een heel forum op zwart? dan zou ik je eigen rol eens bekijken hier zou ik zeggen. want ook dat heb je weer van horen van. zoals jouw hele leven van horen van in elkaar hangt. eruitgegooid bij het golfhotel, hoe kom je erop. haal maar eens alle geruchten weg… Read more »
Dus van horen zeggen is nooit de waarheid ? Dan spreek jij nooit de waarheid amigo want jij hebt werkelijk alles van horen zeggen. En het allerergste van alles: je hebt het PLs nog nooit van binnen gezien muv je Fox of stream beelden. Je bent een meester, nee een… Read more »
is denk ik toch een klein verschil of ik iets mondeling van iemand hoor of zoals jij die iets voor waarheid aanneemt door een bericht op facebook. trouwens, jij weet nog niet eens wat een discussie betekend. ook dat steeds weer komen met ” alle forums “, ik reageer op… Read more »
Ben je Ali niet. Uit wiens grote mond kwamen deze legendarische woorden bovenstebestebeastje? En Schimanski ben ik ook evenmin, alhoewel die me meer aanspreekt. Is ook net als Becky geen eenheidsworst Je haalt in je ijver een aantal mensen door de warrie. Die andere allesweter haalt al zijn “nieuws” van… Read more »
ik ben nog aan het wachten op allemaal die forums waar jij het over had? maar dan kan ik nog wel ff wachten, niet? het waren jouw eigen woorden dat je dat gerucht van het golfhotel op facebook gehoord had? maar het is makkelijk roepen als je achter een computertje… Read more »
Had mijn computertje niet bij me in Maastricht toen Roda tegen MVV speelde. En ook niet in en tegen Eindhoven beastje. Kom vrijdag gezellig naar de Gele Kaart, doen we gezellie een drankje. Becky neemt een biertje en voor jou een lekkere koele ice-tea dan maar? Dan ervaar je de… Read more »
Wijzijnroda,Rodajckantine,voetbalprimeur en facebook onder 6 andere namen maar makkelijk te herkennen aan de schrijfstijl van een peuter. En dan nog op L1….sorry die zijn er mee gestopt met reactie,s omdat iemand zich daar niet gedroeg. En dat heeft de persoon zelf toegegeven. Al zal die dat nu weer ontkennen.
Knuffelregen
https://veronicainside.nl/nieuws/prachtig-knuffelregen-in-de-kuip-duizenden-knuffels-van-ado-fans-voor-zieke
Het fenomeen Ibrahimovic
https://www.voetbalprimeur.nl/videos/895484/-zlatan-is-king-ibrahimovic-breekt-met-hattrick-record-bij-la-galaxy.html
Prachtige voetballer!
Het is weer maandag en dus tijd voor een nieuwe Lei van Kaalhei, te vinden op ons forum. Veel leesplezier.
Laten we hopen dat deze hocus pocus, uiterlijk voor 01-10-2019 een einde krijgt. De KNVB zal zeker geen “uitsluiting” Go/ No Go gaan geven m.b.t. het aandelencircus . Zij wachten eerder tot het moment, dat het kalf (zichzelf) mogelijk verdronken ( heeft) is/ heeft. KNVB redenatie; RJC is feitelijk “to… Read more »
Mijn voorstel; een Cortège lopen via Murcia naar Santiago de Compostella. Daar aangekomen komt een non met een attaché koffertje met als inhoud 10 miljoen cash en een bankgarantie van 6 miljoen euro’s. Je hebt in het casino ook de mogelijkheid op 1 kans rood of zwart…
Of het geld inzetten op verlies van Fortuna en dat invullen op het toto-formulier
Geef de beste man nog één kans zegt Frits over onze Mexicaan.
Hoe naïef kun je zijn.
https://045online.nl/roda-top-richt-vizier-steeds-meer-op-plan-b/
Met z’n allen naar Banneux dan maar op bedevaart?
Of beter maar meteen door voor het grote werk naar Lourdes?
winkbuul, je hoorde toch ook dat vega geen geld KAN overmaken ivm met die rabobank hé? dus is het allemaal niet een beetje hypocriet wat hier gebeurt?
Zo lekker weekend weer voor de geel zwarte Limburgers. Venlo 3 punten uitgelopen op geel groen uit Sittard, en RodaJC toch een knap verdiend gelijkspel tegen de nummer twee van de competitie en daarmee toch weer een punt ingelopen op dat clubje uit Maastricht. Komende twee thuiswedstrijden zien te winnen,… Read more »
Becky ist wieder dabei vrijdag.
Weer “inpilsen” voorafgaand aan de wedstrijd in de Gele Kaart Sjev?
Altijd ? 3 ? ? met 2 snacks en een ?
Je ? alsof je een klein bieteke in dewarrie bent.
Ga je vooraf eten bij Broodje Pani ofwah?
Die zijn toch al om 16u gesloten?
Of ga je langs bij de MacDrek?
Stress begint langzaam erin te sluipen bij de vrienden in Schittard.
Gaan ze overal over janken:
https://sportnieuws.nl/fun/ultee-woest-op-ciss-klunzige-goal-celebration-keuze-vind-al-schandalig-video/
Piep piep hallo grijze muizen!
Als het zo doorgaat, naai ik er binnenkort een paar weken tussenuit samen met el Patron de Residencia Becky. Het geld begint binnen te stromen. Nee, niet via de bitcoins maar gewoon ouderwets via de toto. Een Quadro Win-Win situation. Inzetten dat de muisjes uit Schittard verliezen en vervolgens muntjes… Read more »
Geachte Poulewinnaars van deze week, Via de computer heeft de loting plaatsgevonden en de dagwinnaar is geworden: Marf_RJC Van harte gefeliciteerd met je gewonnen macaronischotel van Broodje Pani, vriend van de RodaJC Kantine. Marf_RJC, je ontvangt een mail hoe je de prijs kunt verzilveren. Voor alle andere prijswinnaars die misgeloot… Read more »
En die gaat smaken haha!
Thnx!
Na de hectiek in Maastricht van 2 weken geleden was het erg prettig verblijven in het Jan Louwers Stadion van Eindhoven een grote pluim voor VV Eindhoven qua stadion en de gemoedelijkheid zoals alles verzorgd en gebracht wordt. In de wedstrijd zelf stond Roda al snel op achterstand door slordig… Read more »
Mag Becky even reageren? Geen idee, maar ik doe het toch. Dat is nl het mooie van het prikbord van de Kantine. Iedereen, ook prikbord-hooligans mogen hun mening geven. Mits het uiteraard op een respectvolle en nette manier gebeurt. Er zijn een aantal gasten die denken (nog steeds) abusievelijk dat… Read more »
Dus Becky mijn optimisme deel je niet wat betreft Roda dat ze nu gaan klimmen op de ranglijst,het is een prognose gebaseerd op jarenlange voetbalervaring en vertrouwen in met name trainer De Jong,ik weet dat is wel eens anders geweest in Molenaar (zum kotsen) had vanaf de eerste dag totaal… Read more »
JP de Jong is idd een topper. Afgelopen vrijdag nog kort met hem gesproken. Neemt voor iedereen de tijd en laat zich steeds horen langs de lijn als het in zijn ogen niet goed (genoeg) gaat. Een verademing als je terugdenkt aan het Molenaar aka ijskonijn tijdperk. Die vent heeft… Read more »
Ja tegen De Graafschap binnenkort dat wordt dan weer andere koek,maar met de juiste
instelling en benadering hebben wij daar ook kansen tegen !
Komen jullie dan ook weer gezellig happy hour doen in de gelekaart? 🙂 ik heb er ook vertrouwen in dat we langzaam aan gaan klimmen op de ranglijst. Komende twee wedstrijden winnen en het ziet er een stuk rooskleuriger uit.
Bedankt voor de uitnodiging Sjevemet, als rechtgeaarde fans zijn wij natuurlijk aanwezig voor de wedstrijd
tegen Jong Utrecht in de Gele Kaart,voor alvast de nodige glazen met gerstenat weg te tikken op de
3 punten !