Zondag is het eindelijk zover: de Derby van het Zuiden!! Uiteraard zoals jullie gewend zijn, weer tickets te winnen voor de beste optredens in Kerkrade. 2 tickets Festihal (met oa Snollebollekes) voor de voorspeller van de juiste uitslag. 2 tickets Legends of Rock Tribute Tour voor degene die weet aan… Read more »
Wat mij véél meer zou boeien…Wie heeft die speler Gunst benaderd, en hem een contractvoorstel gedaan. En wie heeft mbt deze “transactie” zijn fiat aan gegeven en beoordeeld of salariseis wel reëel was. Is de hele G7 coalitie hiervoor gecontacteerd. Kijk dat bedoel ik met transparantie. Waarom een AD of… Read more »
beckenbauer(@beckenbauer)
Famed Member
Antwoord aan
09/01/2020 23:09
De coalitie heeft het volgens mij veel te druk met hun eigen toko’s, Roda doen ze er zo ff bij. Gunst heeft tot zijn conflict veel gespeeld bij de Sjengen. Zal blij zijn dat hij nog ergens contractJE heeft gekregen tot einde seizoen. Kans is groot dat hij JP is… Read more »
Tja… weet ik maar we moeten toch iets de babbelen hebben..gaat na zondag uit als een nachtkaars.. Als er niet echt wat gaat gebeuren, de komende maanden verslapt het hele “umfeld” ook steeds meer. Het gaat dan op het Al. Aachen scenario uitdraaien…
beckenbauer(@beckenbauer)
Famed Member
Antwoord aan
09/01/2020 23:36
Er zijn idd een aantal significante overeenkomsten met Alemannia: Mooi modern stadion Geel/zwart Mooi succesvol verleden Trouwe fans Wanbeleid En zij hobbelen mee voor spek en bonen en wij hebben een aantal miljonairs aan het roer en ene in de woestijn. Met Pasen op de Öcher Bend maar eens bij… Read more »
Antwoord aan
10/01/2020 03:23
weet je wie aan deze transactie zijn fiat heeft gegeven en heeft beoordeeld of dit reëel was? de eigenaren, de mensen die garant staan voor de tekorten dit seizoen. en weet je wie deze speler heeft ” gescout “? de trainer, de enige met enig voetbalverstand binnen de organisatie. en… Read more »
Z24(@z24)
Noble Member
Antwoord aan
10/01/2020 08:34
Maakt het heel veel uit hoe Gunst is binnengekomen (behalve voor de discussie fans)? Er was een probleem op LB. Dat is nu ingevuld. Speler zal maar een klein contractje hebben voor 6 maanden. Bevalt ie, licht je de optie, zoniet is het exit. Veel mensen denken kennelijk dat een… Read more »
09/01/2020 18:43
Ik snap dat weer niet he. Het gezeik begint alweer op een nieuwe speler die nog niemand heeft zien spelen. Of je moet natuurlijk al aandachtig fan zijn van MVV, dan kun je ook onderbouwen waarom ie niet goed is. De linksback positie is by far de slechtst bezette positie… Read more »
Antwoord aan
09/01/2020 20:26
Als hij zondag speelgerechtigd is zal hij over gemotiveerd zijn tegen de sjengskes. Hoop dat hij dat dan kan overbrengen op zijn team genoten
butcher(@butcher)
Famed Member
Antwoord aan
09/01/2020 20:54
Roda heeft weer een afdankertje, dat is het probleem.
Antwoord aan
10/01/2020 08:46
Als ze hem niet gepakt hadden snapte ook niemand het. Denk dat het gewoon de goedkoopste optie was op dit moment. En slechter als de rest kan hij niet zijn.
Fijn voor JP, weer een vriendje erbij.
Bisseck moest weken wachten op z’n debuut. Nu hoopt men dat Gunst speelgerechtigd is zondag.
Die hoeft niet te wennen?
Denk dat ik wat teveel eet. Maar schei uit. Waar moeten we positief over zijn ? Dat Alsono 1 goede voorzet heeft gegeven ? Mischien maakt JP hem nu wel aanvoerder.
beckenbauer(@beckenbauer)
Famed Member
Antwoord aan
09/01/2020 17:43
Van dat gezever wordt ik idd ook zo moe van.
Misschien kunnen de boys aangeven hoelang ze deze week in de kappersstoel hebben gezeten?
Of de tattoos al ingekleurd zijn.
Dat soort werk
Patrick(@patrick)
09/01/2020 15:17
Ik verwacht niet veel gok ik op 2-2 zelfde als vorig jaar!! Ik verwacht dit seizoen eindigt op 10-12 plaats !! Geen promotie !! Is beter voor ons !! Belangrijk zijn eerst de AD,TD en Commerciële directeur!! En dan nieuwe seizoen opbouwen !! Nieuwe trainer !!voor de rest zie ik… Read more »
beckenbauer(@beckenbauer)
Famed Member
09/01/2020 13:46
Roda-MVV anno 2020: de Derby van de armoede Waar Roda en MVV in het voorjaar van 2017 nog zinderende play-offs om een eredivisieticket speelden, wacht zondag de Derby van de Armoede. Op veel fronten hebben beide rivalen een diepe val gemaakt. Wat zijn de verschillen tussen toen en nu? En… Read more »
Naar mijn ijskast ben ik zojuist gelopen om enkele hartversterkers te gaan nuttigen,na dit alles gelezen
te hebben kan ik deze wel gebruiken, deze aan een sluiting van wanbeleid en mislukkingen is niet om
vrolijk van te worden, helaas is het wel de harde waarheid !
MVV speelde gelijk tegen Westerlo daar waar wij 4-0 van ze wonnen. Oefenpartijtjes zeggen uiteraard niks. Misschien speelde Westerlo tegen ons met een minder elftal. Echter hoop ik op een 2-1
Wat het wordt; de minst bezochte derby ooit tegen MVV..! Daar zit een zelfde soort “coalitie” als bij RJC.. alleen in een andere “vermomming” geldkraan dicht en laten creperen is hun adagio..Maar ja hier, heeft hij nog niet eens opengestaan..Eigen vermogen van 5 ton houd ook niet echt over..Bij VVV… Read more »
beckenbauer(@beckenbauer)
Famed Member
Antwoord aan
09/01/2020 13:48
Zie ik daar in de verte Sef Vergoossen achter een boom verscholen?
Nee hoor? overpeins alleen de huidige status van de Limburgse clubs. Heb noch steeds de verwachting vertrouwen, dat ons RJC straks een 2 of mogelijk zelfs 3 traps Saturnus raket wordt. Met in de “maanlander” A.K en S.K. (land op de middenstip) A.K. spreekt dan de historische woorden; onze financiële… Read more »
beckenbauer(@beckenbauer)
Famed Member
Antwoord aan
09/01/2020 18:04
Zoe een andere dealer zoeken, dat spul van hem is waarschijnlijk iets te sterk voor jou??
Betrap mezelf er steeds op dat ik nog denk in en over de gouden Roda jaren. Maar intussen is ons roemrijke clubje afgezakt naar de kelder van het Nederlandse betaald voetbal. Je denkt aan een AD én TD. Toe maar, het kan niet op. Maar wie gaat die gasten in… Read more »
Jij weet nogal veel. Misschien kun jij me dat uitleggen, wat is het verschil tussen de voormalige g7 olv Karel Bouckaert en de huidige coalitie van Hogenelst en Koster? Het lijkt er toch heel sterk op dat ze vooralsnog niet meer zijn als de aandelen beheerders van Frits Schrouff.
beckenbauer(@beckenbauer)
Famed Member
Antwoord aan
09/01/2020 13:30
Je verwart een grote mond met veel weten? De G7 olv Bouckie is in het leven geroepen om te saneren en te bezuinigen, zonder dat een van de G7 leden ook maar het geringste interesse had om zelf met geldin te stappen in de club. De Coalitie zoals de nieuwe… Read more »
Ok, volgens jou zijn ze dus de rechtmatige eigenaar van roda, ook in juridische zin en speelt Schrouff geen enkele rol meer.
ps, er is iets vreemd met de website, als ik uitlog geeft hij aan dat ik toch online ben.
beckenbauer(@beckenbauer)
Famed Member
Antwoord aan
09/01/2020 16:01
Dat 1e durf ik niet met 100% zekerheid te zeggen aangezien de aandelen formeel nog niet zijn overgedragen. Mbt online weergave, is doorgegeven aan de beheerder. Wel handig, heb je een alibi als je op “andere XXX-sites” kijkt? Edit: zit bug in het programma tussen controle en uitloggen. Wordt tzt… Read more »
beckenbauer(@beckenbauer)
Famed Member
09/01/2020 10:53
https://www.rodajckerkrade.nl/nieuwsbericht/09-01-2020/signeersessies-michel-boerebach-tijdens-roda-jc-mvv Heb Michel gevraagd voor een Meet & Greet met de Kantinegasten in de Gele Kaart voorafgaand aan de wedstrijd. Hij zou kijken of het ging lukken, maar gezien zijn drukke programma zal het waarschijnlijk moeilijk worden. Na afloop wedstrijd is Michel wel in de fanshop om zijn boek te… Read more »
09/01/2020 06:42
Het is niks en wordt niks op deze manier van een club besturen.
Zonder ad of/en td die degelijk spelersmateriaal gaan aantrekken. Verwacht ik voor ons zo n toekomst als FC dordrecht. 0 vertrouwen in de huidige investeerders.
Helemaal vergeten dat er mensen naar de families en voetballers gingen. Wat denk je te bereiken vraag ik mij dan af. Alsof spelers bewust niet kunnen voetballen.
08/01/2020 21:48
RODA JC-MVV 12-08-1973. (1-2) Toeschouwers aantal volgens niet bevestigde bron; 22.000. Eerste competitiewedstrijd in de eredivisie. Zouden het al positief nieuws vinden, als er überhaupt een persoon wordt aangetrokken, met kennis van een BVO…! Er komt echt geen TD en een AD…Alles is welkom bij de G7 als het maar… Read more »
Ja Butcher van die 22.000 man dat klopt op Kaalheide waren er geregeld 20.000 man of meer vooral de derby’s en als Ajax ( 71 – 72 – 73 ) winnaar Europacup 1,en Feyenoord ( ’70 ) kwam dan zat het mudjevol de mensen waren nog gretig,op de TV zag… Read more »
en jij denkt dat een ad en td niet op de begroting staan die ingeleverd is? en jij denkt ook nog dat de knvb zoiets goedkeurd?
Winkbuul.(@winkbuul)
Trusted Member
08/01/2020 20:33
Zo te zien gooit Roda wat betreft het huidige seizoen de handdoek in de ring, geen investering, geen TD en nog geen AD. Hoop van ganse harte dat men binnen een aantal weken een TD binnen hengelt. Want vanaf maart begint de voorbereidingen van het nieuwe seizoen. En gezien de… Read more »
Ach, een invalbeurt en de zijlijn is verleden tijd.
As je maar keihard blijft werken
beckenbauer(@beckenbauer)
Famed Member
08/01/2020 20:23
Aangezien we nog steeds geen AD én TD hebben neem ik me de vrijheid met een hete tip te komen: Ruud Boymans is inmiddels onder de pannen bij Almere, Ananas Akbar heeft onderdak gevonden in Madurodam dus dan kom ik uit bij Roy Beerens. (32) Zit op een zijspoor bij… Read more »
Zondag is het eindelijk zover: de Derby van het Zuiden!! Uiteraard zoals jullie gewend zijn, weer tickets te winnen voor de beste optredens in Kerkrade. 2 tickets Festihal (met oa Snollebollekes) voor de voorspeller van de juiste uitslag. 2 tickets Legends of Rock Tribute Tour voor degene die weet aan… Read more »
Uitslag 1-1 en in de 37e minuut 0-1
Wat mij véél meer zou boeien…Wie heeft die speler Gunst benaderd, en hem een contractvoorstel gedaan. En wie heeft mbt deze “transactie” zijn fiat aan gegeven en beoordeeld of salariseis wel reëel was. Is de hele G7 coalitie hiervoor gecontacteerd. Kijk dat bedoel ik met transparantie. Waarom een AD of… Read more »
De coalitie heeft het volgens mij veel te druk met hun eigen toko’s, Roda doen ze er zo ff bij. Gunst heeft tot zijn conflict veel gespeeld bij de Sjengen. Zal blij zijn dat hij nog ergens contractJE heeft gekregen tot einde seizoen. Kans is groot dat hij JP is… Read more »
Tja… weet ik maar we moeten toch iets de babbelen hebben..gaat na zondag uit als een nachtkaars.. Als er niet echt wat gaat gebeuren, de komende maanden verslapt het hele “umfeld” ook steeds meer. Het gaat dan op het Al. Aachen scenario uitdraaien…
Er zijn idd een aantal significante overeenkomsten met Alemannia: Mooi modern stadion Geel/zwart Mooi succesvol verleden Trouwe fans Wanbeleid En zij hobbelen mee voor spek en bonen en wij hebben een aantal miljonairs aan het roer en ene in de woestijn. Met Pasen op de Öcher Bend maar eens bij… Read more »
weet je wie aan deze transactie zijn fiat heeft gegeven en heeft beoordeeld of dit reëel was? de eigenaren, de mensen die garant staan voor de tekorten dit seizoen. en weet je wie deze speler heeft ” gescout “? de trainer, de enige met enig voetbalverstand binnen de organisatie. en… Read more »
Maakt het heel veel uit hoe Gunst is binnengekomen (behalve voor de discussie fans)? Er was een probleem op LB. Dat is nu ingevuld. Speler zal maar een klein contractje hebben voor 6 maanden. Bevalt ie, licht je de optie, zoniet is het exit. Veel mensen denken kennelijk dat een… Read more »
Ik snap dat weer niet he. Het gezeik begint alweer op een nieuwe speler die nog niemand heeft zien spelen. Of je moet natuurlijk al aandachtig fan zijn van MVV, dan kun je ook onderbouwen waarom ie niet goed is. De linksback positie is by far de slechtst bezette positie… Read more »
Als hij zondag speelgerechtigd is zal hij over gemotiveerd zijn tegen de sjengskes. Hoop dat hij dat dan kan overbrengen op zijn team genoten
Roda heeft weer een afdankertje, dat is het probleem.
Als ze hem niet gepakt hadden snapte ook niemand het. Denk dat het gewoon de goedkoopste optie was op dit moment. En slechter als de rest kan hij niet zijn.
https://www.rodajckerkrade.nl/nieuwsbericht/09-01-2020/roda-jc-contracteert-maxime-gunst
Dit keer geen Oscar filmpje?
Roda heeft Gunst een gunst gedaan, tot het einde van het seizoen blijft hij bij ons.
Wat vinden we daarvan?
Fijn voor JP, weer een vriendje erbij.
Bisseck moest weken wachten op z’n debuut. Nu hoopt men dat Gunst speelgerechtigd is zondag.
Die hoeft niet te wennen?
je hebt het stukje niet gelezen dat die al weken mee traint?
Nooit geschoten altijd mis. Of zoiets. Maakt voor dit seizoen toch niks meer uit.
Gunst gaat spelen met rugnummer 2.
Nog meer druk op zijn schouders.
Kwisvraagje: welke speler speelde 19 jaar lang bij Roda met nr. 2?
prima transfer.
Zekers, eindelijk een LB
Op de linksback positie waren wij erg kwetsbaar. Maxime is een linksbenige back met kwaliteiten. Ik zeg een Win-win situatie.
Weinig MVV’ers die meekomen
https://www.1limburg.nl/kwart-mvv-vak-gevuld-bij-derby-tegen-roda-jc
Zelfs die kunnen Roda niet meer aanzien.
Wat is er met jou gebeurd?
Jij was vorig seizoen zo optimistisch en dat tsjakkaaaa gevoel is nu helemaal weg?
Eet je wel nog goed?
Denk dat ik wat teveel eet. Maar schei uit. Waar moeten we positief over zijn ? Dat Alsono 1 goede voorzet heeft gegeven ? Mischien maakt JP hem nu wel aanvoerder.
Van dat gezever wordt ik idd ook zo moe van.
Misschien kunnen de boys aangeven hoelang ze deze week in de kappersstoel hebben gezeten?
Of de tattoos al ingekleurd zijn.
Dat soort werk
Ik verwacht niet veel gok ik op 2-2 zelfde als vorig jaar!! Ik verwacht dit seizoen eindigt op 10-12 plaats !! Geen promotie !! Is beter voor ons !! Belangrijk zijn eerst de AD,TD en Commerciële directeur!! En dan nieuwe seizoen opbouwen !! Nieuwe trainer !!voor de rest zie ik… Read more »
Roda-MVV anno 2020: de Derby van de armoede Waar Roda en MVV in het voorjaar van 2017 nog zinderende play-offs om een eredivisieticket speelden, wacht zondag de Derby van de Armoede. Op veel fronten hebben beide rivalen een diepe val gemaakt. Wat zijn de verschillen tussen toen en nu? En… Read more »
Naar mijn ijskast ben ik zojuist gelopen om enkele hartversterkers te gaan nuttigen,na dit alles gelezen
te hebben kan ik deze wel gebruiken, deze aan een sluiting van wanbeleid en mislukkingen is niet om
vrolijk van te worden, helaas is het wel de harde waarheid !
Dacht dat Friezen alleen maar lauwe Beerenburg lurken als t Friest?
Neen mijn jajem mut goed koud wezem !
Wen er maar aan. Zal de komende jaren steeds erger worden. En mischien dat we over 15 jaar per ongeluk eens promoveren.
Voorbeschouwing Roda – MVV
https://www.rodajckerkrade.nl/nieuwsbericht/08-01-2020/voorbeschouwing-roda-jc-mvv
Nog 3 dagen matchday. Wat denken jullie wat het word
MVV is altijd 200% gemotiveerd tegen Roda, maar met onze steun moet gelijkspel mogelijk zijn, 1-1
MVV speelde gelijk tegen Westerlo daar waar wij 4-0 van ze wonnen. Oefenpartijtjes zeggen uiteraard niks. Misschien speelde Westerlo tegen ons met een minder elftal. Echter hoop ik op een 2-1
Als ik het positief benader denk ik aan 0-2. Gewoon kansloos met deze selectie.
Wat het wordt; de minst bezochte derby ooit tegen MVV..! Daar zit een zelfde soort “coalitie” als bij RJC.. alleen in een andere “vermomming” geldkraan dicht en laten creperen is hun adagio..Maar ja hier, heeft hij nog niet eens opengestaan..Eigen vermogen van 5 ton houd ook niet echt over..Bij VVV… Read more »
Zie ik daar in de verte Sef Vergoossen achter een boom verscholen?
Nee hoor? overpeins alleen de huidige status van de Limburgse clubs. Heb noch steeds de verwachting vertrouwen, dat ons RJC straks een 2 of mogelijk zelfs 3 traps Saturnus raket wordt. Met in de “maanlander” A.K en S.K. (land op de middenstip) A.K. spreekt dan de historische woorden; onze financiële… Read more »
Zoe een andere dealer zoeken, dat spul van hem is waarschijnlijk iets te sterk voor jou??
0-2 mvv tot op t bot gemotiveerd
Ik ga voor een mooie 3-1 overwinning. Bij mij is het glas altijd half vol
Dat zeggen alcoholisten meestal?
Bij mij is het nooit leeg……
Gene Hanssen, mister Roda vandaag 61 jaar
https://nos.nl/video/2134437-62-jaar-betaald-voetbal-gene-hanssen.html
Betrap mezelf er steeds op dat ik nog denk in en over de gouden Roda jaren. Maar intussen is ons roemrijke clubje afgezakt naar de kelder van het Nederlandse betaald voetbal. Je denkt aan een AD én TD. Toe maar, het kan niet op. Maar wie gaat die gasten in… Read more »
Jij weet nogal veel. Misschien kun jij me dat uitleggen, wat is het verschil tussen de voormalige g7 olv Karel Bouckaert en de huidige coalitie van Hogenelst en Koster? Het lijkt er toch heel sterk op dat ze vooralsnog niet meer zijn als de aandelen beheerders van Frits Schrouff.
Je verwart een grote mond met veel weten? De G7 olv Bouckie is in het leven geroepen om te saneren en te bezuinigen, zonder dat een van de G7 leden ook maar het geringste interesse had om zelf met geldin te stappen in de club. De Coalitie zoals de nieuwe… Read more »
Ok, volgens jou zijn ze dus de rechtmatige eigenaar van roda, ook in juridische zin en speelt Schrouff geen enkele rol meer.
ps, er is iets vreemd met de website, als ik uitlog geeft hij aan dat ik toch online ben.
Dat 1e durf ik niet met 100% zekerheid te zeggen aangezien de aandelen formeel nog niet zijn overgedragen. Mbt online weergave, is doorgegeven aan de beheerder. Wel handig, heb je een alibi als je op “andere XXX-sites” kijkt? Edit: zit bug in het programma tussen controle en uitloggen. Wordt tzt… Read more »
https://www.rodajckerkrade.nl/nieuwsbericht/09-01-2020/signeersessies-michel-boerebach-tijdens-roda-jc-mvv Heb Michel gevraagd voor een Meet & Greet met de Kantinegasten in de Gele Kaart voorafgaand aan de wedstrijd. Hij zou kijken of het ging lukken, maar gezien zijn drukke programma zal het waarschijnlijk moeilijk worden. Na afloop wedstrijd is Michel wel in de fanshop om zijn boek te… Read more »
Het is niks en wordt niks op deze manier van een club besturen.
Zonder ad of/en td die degelijk spelersmateriaal gaan aantrekken. Verwacht ik voor ons zo n toekomst als FC dordrecht. 0 vertrouwen in de huidige investeerders.
Terugkijken naar de vorige editie: https://bit.ly/39TgtPO
Helemaal vergeten dat er mensen naar de families en voetballers gingen. Wat denk je te bereiken vraag ik mij dan af. Alsof spelers bewust niet kunnen voetballen.
RODA JC-MVV 12-08-1973. (1-2) Toeschouwers aantal volgens niet bevestigde bron; 22.000. Eerste competitiewedstrijd in de eredivisie. Zouden het al positief nieuws vinden, als er überhaupt een persoon wordt aangetrokken, met kennis van een BVO…! Er komt echt geen TD en een AD…Alles is welkom bij de G7 als het maar… Read more »
22000 toeschouwers…waar is het mis gegaan?
Ja Butcher van die 22.000 man dat klopt op Kaalheide waren er geregeld 20.000 man of meer vooral de derby’s en als Ajax ( 71 – 72 – 73 ) winnaar Europacup 1,en Feyenoord ( ’70 ) kwam dan zat het mudjevol de mensen waren nog gretig,op de TV zag… Read more »
Zo vaak komt Roda niet op tv.
en jij denkt dat een ad en td niet op de begroting staan die ingeleverd is? en jij denkt ook nog dat de knvb zoiets goedkeurd?
Zo te zien gooit Roda wat betreft het huidige seizoen de handdoek in de ring, geen investering, geen TD en nog geen AD. Hoop van ganse harte dat men binnen een aantal weken een TD binnen hengelt. Want vanaf maart begint de voorbereidingen van het nieuwe seizoen. En gezien de… Read more »
Er zijn momenten dat je Harm mist.
Al moet ik eerlijk zeggen dat die momenten na 2 seconden weer zijn verdwenen.
Valt tegen als je aan de zijlijn zit hè
Ach, een invalbeurt en de zijlijn is verleden tijd.
As je maar keihard blijft werken
Aangezien we nog steeds geen AD én TD hebben neem ik me de vrijheid met een hete tip te komen: Ruud Boymans is inmiddels onder de pannen bij Almere, Ananas Akbar heeft onderdak gevonden in Madurodam dus dan kom ik uit bij Roy Beerens. (32) Zit op een zijspoor bij… Read more »
Roy Beerens, dacht dat die al tien jaar geleden gestopt was
Denk dat je in de warrie bent met Brian Roy
Of Royston Drenthe?
Die zijn al 20 jaar geleden gestopt.
Die gasten hebben volgens mij nog met Muyters gespeeld
1-0 roda 37ste min
Welkom in de Kantine Misterroda, leuk dat je aanschuift?
Voorbeschouwing Roda-MVV
https://www.rodajckerkrade.nl/nieuwsbericht/08-01-2020/voorbeschouwing-roda-jc-mvv